16 Hamburger SV3435
17 SC Freiburg3434
18 SC Paderborn 073431

Druhá porážka pro Bayern Mnichov

Borussia Mönchengladbach zasadila Bayernu druhou bundesligovou porážku v sezoně. V Mnichově vyhrála 2:0 a jejich naděje na další sezónu v Lize mistrů vstoupá.

832MjA.jpgZa Mönchengladbach se dvakrát trefil Raffael a zajistil tak Borussii  třetí místo v Bundeslize, dva body před čtvrtým Leverkusenem. První branku vsítil Raffael ve 30. minutě, když na hranici pokutového území trefil míč z voleje rovnou doprostřed branky, ale Manuel Neuer míč před brankovou čarou udržet nedokázal. Další trefu přidal Raffael v 77.minutě, když se v pokutovém území dostal k přihrávce, kterou si pro něj připravil Christoph Kramer, a následnou přízemní střelu zamířil znovu doprostřed brány a završil výhru Borussie 2:0.  Bayern však stále drží značný 10 bodový náskok v Bundeslize. Do konce sezóny osm zápasů, ale Bayern se bude primárně soustředit na Ligu mistrů.

zdroj:skysports.com