17 SC Freiburg3434
18 SC Paderborn 073431

Bayern: Další povedený poharový zápas!

Nálada Bayernu byla po vyhraném pohárovém utkání proti Wolfsburgu euforická!

Asi třicet minut před utkáním většina hráčů žertovalo a byla velmi uvolněná atmosféra. Bayern měl totiž dvougolový bonus z předešlého zápasu s Wolfsburgem. Už v patnácté minutě otevřel skóre brazilec Douglas Costa a když po pouhých pěti minutách na to přidal branku Muller vypadalo to s Wolfsburgem špatně. Ve 34. minutě přidal další gól znovu Muller a bayern zavíral poločas tříbrankovou výhodou. V druhém poločase padl gól až v samém závěru kdy skóre pouze poupravil střídající Andre Schurrle. Bayern tak znovu zvítězil, tentokrát poměrem 3:1.

zdroj:fcbayern.de