16 Hamburger SV3435
17 SC Freiburg3434
18 SC Paderborn 073431

"Byl to těžký zápas", říká Neuer

Německý reprezentant přiznal, že to byl těžký zápas, ale přesto si stále myslí, že má Bayern vše ve svých rukou.

NeuerBrankář Bayernu Mnichov říká, že jim Šachtar Doněck zkomplikoval uvodní kolo osmifinále LM, ale stále vidí optimisticky jejich šance na postup do čtvrtfinále. Hráči Bayernu si vytvořili pár šancí v prvním poločase, ale bez gólového zápisu a nakonec se museli spokojit s remízou 0-0 poté, co byl v  65. minutě vyloučen Xabi Alonso. Nebylo to pro nás jednoduché, vytvořili jsme si několik šancí v prvním poločase a odvedli dobrou práci v obraně. My jsme je k ničemu, až na jednu šanci z volného kopu nepustily. Bez gólový stav nám i tak dává dobrý prostor do odvety. "Věřím, že si vytvoříme dostatek šancí v odvetě a některé z nich skončí gólem a splníme náš nejbližší cíl - postup do čtvrtfinále." Druhý zápas se odehraje v Allianz Areně 11. března.